Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 opätovne upozorňuje zákazníkov O2 eKasy, aby prechodu na nové riešenie venovali zvýšenú pozornosť

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

12  |  Október  |  2021
Bratislava

V Bratislave, 12. 10. 2021

Po augustovom vyradení zariadení O2 eKasa z ponuky operátora O2 opätovne odporúča svojim zákazníkom, aby zmenu dodávateľa neodkladali na poslednú chvíľu. Pôvodné zariadenia totiž stratili platnosť certifikácie rozhodnutím finančnej správy z 10. septembra tohto roka. Zákazníci tak majú posledné dni na to, aby využili ponuku nového riešenia od O2 v spolupráci s partnerom FiskalPRO, alebo si našli dodávateľa s iným certifikovaným riešením.

K dnešnému dňu už novú ponuku partnera FiskalPro využila veľká časť zákazníkov pôvodnej O2 eKasy. Tú O2 vyradilo zo svojej ponuky už v auguste tohto roka hneď po tom, ako zistilo technické obmedzenia, ktoré nakoniec viedli k strate certifikácie pôvodnej O2 eKasy. O vývoji situácie O2 informuje svojich zákazníkov pravidelne viacerými kanálmi a postupne im pomáha s migráciou na nové riešenie partnera FiskalPro. O2 tiež upozorňuje zákazníkov pôvodného riešenia O2 eKasa, ktorí si doteraz nevybrali nového dodávateľa, aby jeho výberu venovali zvýšenú pozornosť a prechádzali len na plne certifikované a overené riešenia.

Ponuka pre podnikateľov s partnerom FiskalPRO

O2 pri samotnej migrácii zákazníkom ponúka overené riešenie s renomovaným partnerom FiskalPRO. Objednať si ho môžu aj noví zákazníci, ktorí majú na výber z dvoch riešení za podobných podmienok ako to bolo pri pôvodnej ponuke O2 eKasa. Ide o stolové riešenie FiskalPRO O2 4G a kompaktné mobilné zariadenie FiskalPRO O2 N3. Všetky informácie o novom riešení nájdu zákazníci na webe https://www.o2.sk/o2-ekasa.