Čo pre nás znamená sponzoring?

Chceme byť kyslíkom potrebným každodenne k aktívnemu životu.Preto podporujeme aktivity prinášajúce závan čerstvého vzduchu, ktoré majú skutočných fanúšikov. Či už ide o športové podujatia alebo CSR aktivity, máme radi projekty plné nadšenia a radosti zo života, akcie organizované výnimočnými ľuďmi zapálenými pre správnu vec.

Podporujeme Dobrý beh

Byť fér je beh na dlhú trať. Aj preto sme partnermi bežeckých podujatí a s hrdosťou podporujeme jedného z najlepších slovenských atlétov, aktuálneho majstra sveta a olympijského víťaza v chôdzi na 50 km na OH v Riu 2016, Mateja Tótha.

V spolupráci s Matejom a jeho tímom prinášame projekt Dobrý beh, pretože naším spoločným úsilím je priniesť šport bližšie k deťom. V každom slovenskom kraji tak majú až tri okresy šancu získať pre svoje školy unikátnu Športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2. Zapojením sa do súťaže o grant cez dobrybeh.o2.sk môžete aj vy prispieť svojimi nabehanými kilometrami k tomu, aby táto jedinečná akadémia vznikla vo vašom okolí.

Viac o Dobrom behu

Prihlás svoj projekt

Máš nápad, o ktorom si presvedčený, že ho Slovensko potrebuje? Povedz nám o ňom, možno ťa podporíme. Pošlite nám ho na sponzoring@o2.sk