Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

Vianoce v O2: nekonečné dáta pre všetkých, najlepšie svetové a domáce filmy a bezkonkurenčné trojičky zariadení

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

6  |  November  |  2023
Bratislava

· O2 umožní všetkým zákazníkom, aby sa na Vianoce navzájom obdarovali poriadnou nádielkou dát

· O2 predstavuje aj najvýhodnejšie kombinácie zariadení v roku

· Ešte viac darčekov môžu teraz O2 zákazníci získať s vernostným programom O2 Prekvapenia

· Už všetci zákazníci využívajú najvýhodnejší O2 Paušál tretej generácie

· Dobrý vianočný film si zákazníci môžu pozrieť vďaka službám Netflix, Voyo, HBO Max či O2 TV v cene O2 Paušálu

· Každý, kto sa jednoducho pridá do skupiny O2 Spolu, získava dvojnásobné dáta alebo rýchlosť bez akýchkoľvek podmienok

V Bratislave, 6. 11. 2023

Záver roka bude v O2 hlavne o darčekoch, dobrom pocite z darovania a zábave. S O2 Paušálmi s Netflixom, HBO Max, Voyom a ďalšími zábavnými aplikáciami v cene paušálu, ako aj možnosťou dvojnásobku dát či rýchlosti, si zákazníci O2 tohtoročné Vianoce skutočne užijú. O2 v tomto období pribalí aj ďalšie darčeky pre všetkých zákazníkov v podobe štedrých dátových balíčkov alebo skvelých zariadení za výhodné ceny. Zákazníci by však nemali zabúdať ani na vernostný program O2 Prekvapenia, ktorý nájdu v O2 aplikácii, a cez ktorý bude O2 rozdávať ďalšie prekvapenia.„A čo budete robiť na Vianoce vy? Zákazníci O2 Paušálov v tom majú jasno. So svojimi paušálmi majú to najlepšie, čo môžu ponúknuť svetové aj domáce televízne streamovacie platformy, dostatok dát, ktoré si môžu ešte zdvojnásobiť alebo zrýchliť a navyše robiť radosť svojim blízkym darovaním nekonečných dát či výhodne získanými zariadeniami. Vianoce s O2 tak budú tento rok najmä o obdarovávaní a darčekoch,“uviedol Martin Nemček, Product Owner O2 Paušálu.

Kúzelný dátový darček

Od 13. novembra si zákazníci ako darček nájdu v O2 aplikácii 10 GB bonusových dát na mesiac zadarmo.

A bude len na nich, či sa rozhodnú si tieto dáta ponechať pre seba alebo ich podarujú svojmu blízkemu, a premenia ich tak na nekonečno dát na mesiac zadarmo. Zákazníci všetko zariadia rýchlo a jednoducho v O2 aplikácii. Pokiaľ sa zákazník rozhodne dáta poslať blízkemu, tak obdarovaný si nájde SMS alebo push notifikáciu s informáciou o tom, že niekto na neho myslí a posiela mu darček. Tento vianočný darček zákazníkovi ostane uložený v aplikácii v sekcii Kupóny, kde si ho môže následne kedykoľvek aktivovať. Vianočná ponuka bude k dispozícii v O2 aplikácii až do 31. januára, a to pre všetkých zákazníkov s program O2 Paušál, O2 Voľnosť, O2 Fér, O2 Dátovka a O2 Moja firma. Viac informácií nájdu zákazníci na o2.sk/vianoce.

„Jednoduchým kúzlom dokážu zákazníci zmeniť 10 GB na nekonečné dáta. Stačí, ak sa rozhodnú obdarovať darčekom od O2 niekoho iného. A ktovie – možno sa im takýto darček vráti podobnou cestou späť,“ dodal Martin Nemček.

Výhodné zariadenia v ponuke

Pre tých, ktorí chcú darovať alebo nájsť si ako darček na Vianoce nový telefón, pripravilo O2 výhodné kombinácie zariadení. Za cenu jedného nezískajú len jedno, ale aj ďalšie dve nové zariadenia s cenou 1 euro, ktoré tak potešia viacerých členov domácnosti alebo známych. Od 7. novembra má O2 v ponuke až sedem zvýhodnených trojíc zariadení len za cenu jedného. Ide o tieto výhodné kombinácie:

· Motorola Edge 40 Neo v cene 420 eur + Motorola Moto G54 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Xiaomi 13T séria​ v cene od 600 eur + Xiaomi Robot Vacuum S10 s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Xiaomi 13T Pro v cene 900 eur + Xiaomi Robot Vacuum S10 s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Honor 90​ s cenou 600 eur + Honor 90 Lite​ s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Honor 90 Lite​ s cenou 300 eur + Honor X6a​ s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB s cenou 996 eur + Samsung Galaxy A14 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

· Samsung Galaxy Z Flip5 512 GB s cenou od 1116 eur + Samsung Galaxy A14 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro