Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

Valentín v O2: láskyplné prekvapenia v apke aj bezdrôtové slúchadlá O2 pods len za 1 euro

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

13  |  February  |  2024
Bratislava

· Zákazníci O2 si v týchto dňoch našli nápadité valentínske prekvapenia vo svojej mobilnej aplikácii. Sviatok zamilovaných sa O2 rozhodlo osláviť tematicky ladenými partnerstvami – napríklad zľavou na kvety, parfum či bomboniéru.

· Od mája minulého roka, kedy vernostný program O2 Prekvapenia začal fungovať, bolo zotretých už viac ako 3,5 milióna prekvapení.

· V rámci valentínskej kampane operátor ponúka k vybraným smartfónom bezdrôtové slúchadlá O2 pods len za euro.

Čoraz viac zákazníkov si každý týždeň virtuálne zotrie svoje prekvapenie v O2 aplikácii. „O popularite nášho vernostného programu O2 Prekvapenia, ktorý sme spustili len vlani v máji, svedčí aj to, že od začiatku fungovania bolo zotretých už vyše 3,5 milióna prekvapení,“ uviedla Alexandra Daňková, Product Ownerka pre finančné a digitálne služby v O2. Najnovšie v aplikácii pribudla informácia o tom, v ktorý deň v týždni sa zákazníkovi bude pravidelne objavovať nové prekvapenie.

Operátor priniesol nové partnerstvá, ktoré sú tematicky ladené ku sviatku zamilovaných. Zákazníci tak môžu nájsť zľavy na Kvety.sk, FAnn parfumerie, Fusakle či ZľavaDňa. Medzi prekvapeniami ostali aj obľúbené ponuky stálych partnerov, ako napríklad zľava do kina Cinemax, internetového obchodu Wuch, ale aj kupón na inteligentné hodinky Honor Watch 4 – 1+1 so 50 % zľavou.

Vylepšením prešla aj grafika vernostného programu O2 Prekvapenia. Rovnako sa upravila hudobná zvučka, ktorá znie vždy počas zotierania prekvapenia. Podobné úpravy sa budú diať aj pri nadchádzajúcich kampaniach a zákazníci sa môžu tešiť na tematické veľkonočné, prázdninové či haloweenske prekvapenia.


Okrem valentínskych prekvapení si O2 pre svojich zákazníkov pripravilo výhodné promo na zariadenia. Ku vybraným smartfónom zákazník získa 2x bezdrôtové slúchadlá O2 pods len za 1 euro/kus. Zvýhodnená ponuka bude trvať od 14.2.2024 do 28.2.2024.

Zoznam zariadení, ktorých sa valentínske promo týka:

• Honor Magic5 Lite + 2x O2 pods za 1€/kus

• Motorola Moto Edge 40 Neo + 2x O2 pods za 1€/kus

• Motorola Moto G84 + 2x O2 pods za 1€/kus

• Xiaomi Redmi Note 13 + 2x O2 pods za 1€/kus

• Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ + 2x O2 pods za 1€/kus

• Samsung Galaxy A54 5G 128GB + 2x O2 pods za 1€/kus

• Samsung Galaxy A54 5G 256GB + 2x O2 pods za 1€/kus

• Oppo A98 + 2x O2 pods za 1€/kus