Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

V O2 Smart Paušáloch zákazníci nájdu po novom Voyo, .týždeň aj Aktuality.sk

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

20  |  Apríl  |  2021
Bratislava

O2 od 20. apríla rozširuje výber zákaznícky veľmi obľúbených aplikácií v rámci O2 SMART Paušálov. Zákazníci si budú môcť okrem iného vybrať aj 3 nové prémiové aplikácie, a to Voyo, .týždeň alebo Aktuality.sk. Zároveň O2 natrvalo zvyšuje objem dát v plnej rýchlosti pre Platinový O2 Internet na doma.

Vďaka aplikácii Voyo budú mať zákazníci O2 odteraz ešte viac možností prístupu k filmom, seriálom, televíznym programom, ale aj k živému vysielaniu všetkých staníc skupiny Markíza, vrátane prémiových športových kanálov Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Pridaním aplikácie zákazník získa okrem predplatného v cene paušálu aj 10 GB navyše na túto aplikáciu.

Nové aplikácie .týždeň a Aktuality.sk poskytnú tým, ktorí si ich zvolia, predplatné v rámci paušálu a sú zároveň skvelou možnosťou podporiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku, ako aj investigatívnych novinárov. Tých O2 podporuje dlhoročne aj cez Fond investigatívnej žurnalistiky.

Platinový O2 Internet na doma s objemom dát až 1 TB v plnej rýchlosti

O2 tiež prináša od 20.4. 2021 ako súčasť svojej trvalej ponuky v rámci svojho Platinového Internetu na doma objem dát až 1 TB (1024 GB) v plnej rýchlosti.