Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 vylepšuje ponuku obľúbených denných dát

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

27  |  May  |  2024
Bratislava

· O2 zjednodušilo ponuku denných dát pre programy O2 Fér, O2 Voľnosť a O2 Moja Firma

· Zážitok z neobmedzeného množstva dát môžu po novom získať aj zákazníci predplatených kariet, navyšovaniu balíčkov počas dňa tak definitívne odzvonilo

V Bratislave, 27. mája 2024

O2 od 1. júla sprehľadňuje a zjednodušuje ponuku denných dátových balíčkov, ktoré zákazníci využívajú k programom O2 Fér, O2 Voľnosť a O2 Moja Firma. Po novom ruší doterajšie dva balíčky s objemom 700 MB alebo 1,5 GB dát na deň a nahrádza ich jediným balíčkom s neobmedzeným množstvom dát v cene 1,4 Eur/deň.

Balíčky denných dát sú u zákazníkov programov O2 Fér, O2 Voľnosť a O2 Moja Firma mimoriadne obľúbenou službou. Medzi zákazníkmi predplatených kariet sú dokonca obľúbenejšie ako mesačné balíčky dát, pričom množstvo zákazníkov si objem denných dát aktivuje počas dňa aj viacnásobne. Preto sa operátor rozhodol zákazníkom, ktorí nepotrebujú dáta využívať pravidelne každý deň, vyjsť v ústrety a ponúknuť im úplnú voľnosť pri dátovaní bez nutnosti viacnásobnej aktivácie.

Nový balíček Nekonečné dáta na deň poskytne plnou rýchlosťou až 20 GB denných dát, čo vysoko prevyšuje bežnú dennú spotrebu väčšiny zákazníkov. Aj po prekročení ochranného limitu môže zákazník naďalej pokračovať v dátovaní zníženou rýchlosťou (2Mbps pri sťahovaní a 1 Mbps pri odosielaní dát) až do konca dňa bez ďalších poplatkov.