Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 štartuje predobjednávky včera predstavenej vyklápačky od Samsungu

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

12  |  Február  |  2020
Bratislava

Novinku, dizajnové skladacie véčko Galaxy Z Flip, si už môžu záujemcovia od dnes predobjednať u operátora O2 a poistiť si tak jeho nákup už od prvého dňa predaja. Spolu s nákupom získajú aj nárok na jednu opravu náhodne poškodeného displeja počas prvého roka so spoluúčasťou zákazníka vo výške 109 eur. Samotný predaj smartfónu s ohybným displejom bude v predaji v O2 už od 21. februára v dvoch farebných prevedeniach – čiernej a fialovej.

Telefón Samsung Galaxy Z Flip ponúkne svojim majiteľom vyklápací dizajn s ohybným 6,7“ FHD+ Dynamic Amoled displejom s funkciami bezdrôtového nabíjania a zdieľania energie, bočnou čítačkou odtlačkov prstov zabudovanou už v displeji, či funkciu rýchleho nabíjania.

Novinka bude vybavená dvojicou 12 Mpx zadných objektívov, z ktorých jeden bude určený pre ultraširokouhlé fotenie. Predný fotoaparát disponuje 10 Mpx objektívom. V smartfóne bude zabudovaný duálny hybridný slot pre Nano SIM a eSIM kartu. Samsung Galaxy Z Flip bude vybavený najnovším operačným systémom Android 10 a bude ho poháňať batéria s kapacitou 3300 mAh.

Zákazníci, ktorí si svoje prvé kúsky rozbalia už 21. februára nájdu v balení okrem samotného telefónu aj slúchadlá AKG, ochranný kryt , či dátový kábel s cestovným adaptérom a USB konektorom.

Viac informácií o predobjednávkach Samsung Galaxy Z Flip v O2 nájdete v magazíne Sóda.