Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 prináša zákazníkom nový vernostný program O2 Prekvapenia

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

3  |  May  |  2023
Bratislava

O2 po desiatich rokoch nahrádza obľúbený lojalitný program Extra výhody novými O2 Prekvapeniami. Základným princípom O2 Prekvapení je „Každý týždeň, nové prekvapenie pre každého“.

Zákazníci O2 sa v týchto dňoch môžu tešiť na nový a atraktívnejší vernostný koncept O2 Prekvapenia. Každý zákazník si každý týždeň nájde exkluzívne v O2 aplikácii zaujímavý darček. Pripravené sú výnimočné partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z O2 e-shopu. Výročia našich zákazníkov si budeme pripomínať spolu s nimi a to špeciálnym prekvapením, ktoré nájdu tiež v O2 aplikácii.

Každý týždeň nové prekvapenie pre každého

Základné pravidlo O2 Prekvapení je, že každý zákazník si každý týždeň nájde v O2 aplikácii zaujímavý darček. O2 Prekvapenia sa v aplikácii zobrazia v utorok, stredu a vo štvrtok, pričom každý zákazník bude dostávať Prekvapenie vždy v ten istý deň v týždni. Prekvapenie bude v aplikácii zobrazené na hlavnej stránke 2 dni a po jeho zoškrtaní ho bude mať zákazník týždeň k dispozícii v sekcii Kupóny, pričom po týždni bude nahradené novým O2 Prekvapením.