Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 pridáva k Vianociam ďalšie kombinácie zariadení s Vianočným extra bonusom

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

1  |  December  |  2021
Bratislava

O2 od 1. decembra pridáva v rámci svojej Vianočnej ponuky dvojíc ďalšie tri výhodné kombinácie zariadení. S Vianočným extra bonusom tak môžu zákazníci získať za cenu smartfónov od Samsungu, OPPO, či TCL navyše aj slúchadlá so službou YouTube Premium na dva mesiace bezplatne, hodinky, či náramok. Okrem toho platí až do konca januára budúceho roka aj naďalej ponuka ďalších šiestich dvojíc zariadení s Vianočným extra bonusom, ako aj dvojnásobok objemu dát v rámci vybraných taríf O2 SMART Paušálov, ktoré zákazníci využívajú.

„Z interných dát vidíme, že naši zákazníci majú mimoriadne v obľube výhodné získanie druhého zariadenia za cenu jedného. Aj preto sme sa rozhodli takto pred vianočnými sviatkami rozšíriť výber zariadení s Vianočným extra bonusom aj o kvalitné slúchadlá, smart hodinky, či smart náramok. Tieto Vianoce si u nás vyberie niečo pre seba a svojich blízkych skutočne takmer každý zákazník,“povedal Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2.


Za cenu prvého získate druhé zariadenie za 0 eur

Vianoce v O2 sú v znamení dvojnásobku. Okrem už predstavených dát v O2 SMART Paušáloch a 6 rôznych kombinácií zariadení, z ktorých si budú môcť svoje vianočné dvojice zákazníci vybrať na základe vlastných preferencií a želaní, O2 pridáva aj ďalšie tri kombinácie. K dvojici Samsung Galaxy A52s 5G a Samsung Galaxy Buds 2 poskytne aj využívanie služby YouTube Premium na dva mesiace bezplatne.

Ponuku všetkých deviatich vianočných dvojíc nájdu zákazníci od pondelka 1. decembra na webewww.o2.sk/vianocne-dvojicea budú si ich môcť zakúpiť v e-shope operátora aj na predajniach. Zariadenia s Vianočným extra bonusom si môžu zákazníci zakúpiť do 31.1.2022 alebo do vypredania zásob.

Dvojnásobné dáta pre zákazníkov vybraných O2 SMART paušálov až do konca januára

Vianoce v O2 odštartovali tento rok už v septembri, odkedy si zákazníci vybraných O2 SMART Paušálov môžu každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne. Od februára budúceho roka budú môcť aj naďalej využívať benefit zdvojnásobených dát, avšak tento objem získajú za zvýhodnené ceny. Zákazníci Modrého O2 SMART Paušálu tak namiesto 1GB budú môcť využívať 2GB s doplatkom 1 eura, zákazníci Strieborného paušálu budú mať celkovo k dispozícii až 6 GB s doplatkom 2 eur a zákazníci Zlatého dokonca až 20 GB s doplatkom len 3 eur.