Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

O2 prichádza s nekonečnom. Luddo s Moyou oživia ikonický Nekonečný príbeh

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

15  |  April  |  2020
Bratislava

Operátor O2 od apríla tohto roka ponúka v troch najvyšších variantoch svojich SMART Paušálov nekonečný objem dát. A okrem toho vo všetkých paušáloch majú aktuálne v limitovanej ponuke zákazníci možnosť nimi vybrané aplikácie využívať s nekonečným objemom dát.

„V dnešnej mimoriadnej situácii si ako operátor uvedomujeme, že pri pobyte doma v izolácii sú dáta ešte dôležitejšie, a to nielen pri práci alebo štúdiu, ale aj pri surfovaní, pozeraní filmov, seriálov, či počúvaní hudby. A práve na tieto aktivity našim zákazníkom odteraz ponúkame nekonečné dáta, a ako bonus k nemu aj kampaň s novou chytľavou melódiou, ktorú každý z nás isto pozná,“hovorí o pozadí kampane šéfka marketingovej komunikácie O2 Slovakia, Lucia Petrášová.

Nekonečnom je totiž inšpirovaná aj nová kampaň, ktorej autori sa inšpirovali legendárnym filmom Nekonečný príbeh. Hlavnú pesničku tohto ikonického filmu prespieval Daniel Fischer, herec Slovenského národného divadla a zároveň hlas robota Ludda a je inšpiráciou pre celý spot. V ňom vidíme Ludda, ktorý sa nechá uniesť podobne ako Bastian v Nekonečnom príbehu na Falcovi, Počas svojho letu krajinou míňa ikonické motívy z online sveta .

„Keď sme začali pracovať na tejto kampani, svet bol úplne iným miestom. S obmedzeniami vo fyzickom svete sa stal online svet ešte viac priestorom imaginácie a kreativity s nekonečnými možnosťami ako si uletieť. Na to všetko sa zídu neobmedzené dáta,“ hovorí Juraj Bartoš, kreatívny riaditeľ Oliver Agency, agentúry, ktorá za kampaňou stojí.

Kampaň štartuje 15.4. a objaví sa v TV, rádiu, printe, online .

Spot si môžete pozrieť na: https://youtu.be/itHVUfzoYQs

VIZITKA KAMPANE:

Agentúra: Oliver Agency
Creative director: Juraj Bartoš
Strategic planner: Emil Myjavec
Art director: Lukáš Karásek, Jakub Reken, Michal Hazior, Viktoria Babjakova
Copywriter: Adam Jánoš, Tomáš Slobodník, Marek Surovec
Account manager: Jana Andrejčíková, Ivana Imreová, Michaela Ostricová, Veronika Zacharová, Ivana Pavlišinová