Pre médiá

Hľadáte kontakt našej spoločnosti pre média alebo dôležitú informáciu z tlačovej správy? Ste na správnom mieste.

Novým CFO v O2 je od februára Tomáš Kimlička

pdf
Tlačová správa

Stiahnuť ako PDF súbor

4  |  Február  |  2020
Bratislava

Najvyššie vedenie spoločnosti O2 na poste Riaditeľa financií posilní Tomáš Kimlička.

„O2 považujem za inovatívnu spoločnosť postavenú na jasných hodnotách, ktoré si myslím predurčujú jednu z najlepších zákazníckych skúseností na trhu. Som úprimne rád, že sa môžem stať súčasťou tohto úspešného príbehu,“hovorí Tomáš Kimlička, ktorý do O2 prichádza na pozíciu CFO.

„Som veľmi rád, že vedenie a náš tím od februára posilní Tomáš Kimlička, ktorý má v oblasti financií dlhoročné skúsenosti, pričom finančne riadil práve mnohé dynamicky rastúce spoločnosti. Nepochybujem, že práve v našej firemnej kultúre, kde sa radi pozeráme na veci inak, zúročí tieto skúsenosti a bude nielen prínosom, ale zapadne aj hodnotovo,“hovorí Peter Gažík, CEO O2 Slovakia.

Tomáš Kimlička prichádza do O2 od 1. februára. Má viacročné pracovné skúsenosti na manažérskych pozíciách v oblasti finančného riadenia v rôznych spoločnostiach ako Tatry Mountain Resorts či SkyEurope Airlines. Tomáš sa venoval predovšetkým implementácii nových procesov a systémov vo finančnom riadení a pokrýval komplexné oblasti účtovníctva, controllingu, procurementu a IT.

Tomáš Kimlička vyštudoval odbor Účtovníctvo a audit na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je ženatý a má dve deti. Vo voľnom čase sa rád venuje športu, a to najmä behu a lyžovaniu.

Tomáš vo funkcii nahrádza dlhoročného CFO Martina Klímeka, ktorý od 1.januára 2020 prijal pracovné výzvy v Českej republike.